Argox Barkod Yazıcı Kurulumu Ve Ayarları

<h2>Argox Barkod Yazıcı Kurulumu Ve Ayarları</h2>

Efsane Argox Barkod Yazıcı Ayarları yazımızı www.vangolu.org , www.barkoddukkani.com ‘dan sonra şimdi de www.posrulo.com sitemizde yayınlıyoruz.

Bu yazımda piyasada en çok kullanılan giriş seviyesi barkod yazıcıların kralı Argox Barkod Yazıcı Ayarları nasıl yapılır bunu resimlerle anlatmaya çalışacağım. Yazıcıyı USB den bilgisayara bağladıktan sonra gerekli driverleri yüklediğinizi kabul ederek yazıma devam ediyorum.
Aygıtlar ve yazıcılarda Argox yazıcıya sağ tıklayıp özelliklere giriyoruz.
Yukarıda ki resimde kırmızı ile işaretlediğim Tercihlere tıklıyoruz. Açılan pencerede Sayfa Ayarlarına hiç dokunmuyoruz. Eskiden buradan yazdıracağımız barkod etiketin ayarlarını giriyorduk fakat bu da şöyle bir sıkıntı çıkarıyordu. Farklı ölçülerde etiket kullandığımızda buradan ayar değişikliği yapmamız gerekiyordu. Bu sebeple aşağıda kırmızı ile işaretlediğim yerde herhangi bir değişiklik yapmıyoruz.

Üst menülerde Stok sekmesine tıklıyoruz. Burada Etiket Sensörünü Etiket Aralığı Yazdırma yöntemini de Doğrudan Termal yapıyoruz ve Ortam İşleme Yazdırma Sonrası İşlem kısmını da Kes yapıyoruz. 2 adet kes çıkıyor burada ilk Kesi seçiyoruz.

Yazdırma Varsayılanı kısmında da Gelişmiş-Stok sekmesinde yukarıda bahsettiğim ayarların aynısını yapıp kaydediyoruz

Piyasanın en çok kullanılan giriş seviyesi yazıcılardan Argox ile ilgili Argox Barkod Yazıcı Kurulumu Ve Ayarları yazımın haricinde piyasada en çok kullanılan diğer bir yazıcı olan Zebra yazıcı ile ilgili ayarlara da buradan ulaşabilirsiniz. Fakat piyasada daha bir çok farklı barkod yazıcı markası bulunmaktadır. İleriki yazılarımda da bunlarla ilgili yazılar yayınlayacağım inşallah.